HEM AVANTAJLI HEM KEYİFLİ

Adres:

Novaland Outlet Konya Sancak Mahallesi Veysel Karani Cad. No: 6 Selçuklu – Konya

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:

10:00 – 22:00

İletişim:

0332 502 08 08-09

12 Haziran 2015 tarihinde Novaland Outlet Konya , şehrin ilk outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açtı. Açıldığı günden itibaren, ziyaretçilerine modaya, markaya ve kaliteye uygun fiyata ulaşma imkanı sunarak, şehirde yeni bir çekim merkezi oluşturmayı başardı. Modern, sade, ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunan Novaland Outlet Konya , ulusal ve uluslararası markaları ziyaretçileriyle buluştururken, 127 marka haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Novaland Outlet Konya , 7’den 70’e herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlamakta ve kendi çevresinde yeni bir yaşam merkezi oluşturmaktadır. Konya’nın yeni gelişen yaşam alanı içerisinde yer alan Novaland Outlet Konya, otogar, hava alanı, stadyum ve üniversitelerle çevrili Konya’nın modern yerleşim alanlarından biri olan Selçuklu’da ki konumuyla bölgeye ayrı bir değer katmaktadır.

Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık ortaklığıyla kurulmuş olan Novaland Outlet Konya 34.592 m2 kiralanabilir alanı, 1600 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, Sinemax sinemaları, bowling, çocuk eğlence alanıyla Playland, teraslı kafeleri, MMM Migros hipermarketi, Mavi, Derimod, Koton, Nike, Kığılı, Burger King, Adidas, E-Bebek, FLO, Bimeks, LCW ve Defacto’nun yanı sıra ulusal ve uluslararası diğer markalarıyla ziyaretçilerine HEM AVANTAJLI HEM KEYİFLİ alışveriş imkanı sunuyor.

İnşaat sektörünün önde gelen yatırımcılarından Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık imza attıkları her projede başarılarıyla isimlerinden bahsettirirken, ortak yatırım olarak hayata geçirdikleri Novaland Outlet Konya projesiyle Konya’ya yeni bir alışveriş ve eğlence merkezi kazandırarak büyük bir başarıya daha imza attılar.